70 lat minęło… i tyle wspaniałych rzeczy się wydarzyło! Już 30 lipca swój Jubileusz będzie obchodzić nasza Ochotnicza Straż Pożarna w Siemiechowie. Podczas uroczystości nasza jednostka pragnie poświęcić nowy samochód strażacki oraz sztandar. To wielkie wydarzenie dla całej społeczności Siemiechowa, dlatego nie może Was tam zabraknąć!

Wszystkiemu oczywiście towarzyszyć będą dźwięki naszej Orkiestry Dętej, a po części oficjalnej gościom przygrywać będzie Kapela Ludowa Siemiechowianie. Po nich zapraszamy  na zabawę taneczną. A grać dla nas będzie Zespół „SEKRET”.

Czekamy z niecierpliwością i serdecznie zapraszamy!