W niedzielę, 17 grudnia już tradycyjnie strażacy z całego powiatu tarnowskiego uczestniczyli w XI Spotkaniu Opłatkowym Strażaków w Tarnowie. Była tam również i nasza kapela Siemiechowianie, która swoim śpiewem i tańcem dzieci z zespołu tanecznego umilała czas przy wspólnym łamaniu się opłatkiem. A kilka zdjęć z tamtego wydarzenia oczywiście czeka na Was w Galerii.

Również i my chcielibyśmy się z Wami połamać opłatkiem, życząc Wam mnóstwo radości i spokoju w Święta. Niech Boża dziecina obdarzy Was swoim błogosławieństwem.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

życzy