Dzieje się...!

Operacja "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społecznosć" w ramach PROW na lata 2014 - 2020 zakończyła się dla nas bardzo pomyślnie. Województwo Małopolskie, Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju i oczywiście Ochotnicza Straż Pożarna w Siemiechowie właśnie realizują projekt, dzięki któremu nasza kapela ludowa wzbogaci się o 10 nowych kompletnych strojów męskich Krakowiaków Wschodnich oraz 10 par butów damskich. Inwestycja bardz duża... bo o o wartości aż 50 900 zł.

Niezmiernie się z tego cieszymy, a Wy?

Niedługo będziecie mogli zobaczyć nowe stroje naszych zdolnych Panów :)